Vodní solární panely

Ač se to na první pohled možná nezdá, i v našich zeměpisných šířkách lze získat ze slunce poměrně značné množství energie. Ta může mít buď podobu elektrické energie, nebo tepla. Zatímco přeměna slunečního záření na elektrickou energii není zatím v malém měřítku ekonomická, získávání tepla se vyplatí již dnes tím spíše, že na instalaci solárních panelů lze získat dotaci od státu. Solární panely se tak mohou stát podstatným zdrojem energie inteligentního domu.

Solární energie v dnešní době patří mezí stále více vyhledávanější energetický zdroj sloužící zejména k solárnímu ohřevu užitkové vody a přitápění. Nabízíme Vám různá zařízení využívající sluneční záření: Solární systémy, solární sestavy, solární panely, solární kolektory, nerezové zásobníky na vodu (boilery), solární pracovní stanice a příslušenství. V případě Vašeho zájmu pro Vás připravíme projekt dimenzovaný dle Vašich potřeb a požadavků, navrhneme instalaci a zajistíme montáž.

Solární systémy jsou vhodné umístit na různé typy střech, teras, volných ploch, kde intenzita slunečního záření je nejvyšší. V našich klimatických podmínkách jsou nejčastěji využívány pro solární ohřev teplé užitkové vody (TUV), vyhřívání bazénů pomocí solárních panelů nebo jako podpora vytápění. Vhodné pro chaty, chalupy, rodinné domky, garáže, sportovní provozovny a jakékoliv další objekty, kde dochází ke spotřebě vody.

Naše solární systémy mají následující vlastnosti:

  • vysoká účinnost
  • inteligentí ovládání
  • dlouhá životnost
  • vysoká kvalita
  • bezkonkurenční ceny
  • rychlá návratnost investice 

Menu

Katalog produktů

Hybridní elektrárny KATALOG

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů